Καταδύσεις

Γαβριηλίδης Ιωάννης

Καταδύσεις
2004, Αθήνα 7η Ολυμπιακή θέση

Γεωργάτου Διαμαντίνα

Καταδύσεις
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση

Κουτσοπέτρου Σωτηρία

Καταδύσεις
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση

Μπίμης Θωμάς

Συγχρονισμένες Καταδύσεις 3μ.
2004, Αθήνα Χρυσό μετάλλιο

Παππά-Παππαβασιλοπούλου Ευτυχία

Καταδύσεις
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση

Σιρανίδης Νίκος

Συγχρονισμένες Καταδύσεις 3μ.
2004, Αθήνα Χρυσό μετάλλιο

Σφακιανού Φλωρεντία

Καταδύσεις
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση

Τράκας Σωτήρης

10μ Συγχρονισμένη Κατάδυση
2004 Αθήνα 7η Ολυμπιακή θέση




Συγχρονισμένη Κολύμβηση

Αναστασίου Σαβίνα - Αγλαϊα

Συγχρονισμένη Κολύμβηση
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση

Γεωργίου Ελένη

Συγχρονισμένη Κολύμβηση
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση

Γουδά Ευφροσύνη

Συγχρονισμένη Κολύμβηση
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση

Θαλασσινίδου Χριστίνα

Συγχρονισμένη Κολύμβηση (ατομικό)
1992, Βαρκελώνη 6η Ολυμπιακή θέση

Ιωάννου Αποστολία

Συγχρονισμένη Κολύμβηση
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση

Κουτσούδη Ευγενία

Συγχρονισμένη Κολύμβηση
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση

Πελεκάνου Όλγα

Συγχρονισμένη Κολύμβηση
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση

Πλατανιώτη Ευαγγελία

Συγχρονισμένη Κολύμβηση
2012, Λονδίνο 8η Ολυμπιακή θέση

Σολωμού Δέσποινα

Συγχρονισμένη Κολύμβηση
2012, Λονδίνο 8η Ολυμπιακή θέση

Φτούλη Ελευθερία

Συγχρονισμένη Κολύμβηση
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση

Χριστοδούλου Μαρία

Συγχρονισμένη Κολύμβηση
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση




Υδατοσφαίριση

Αντωνάκου Σταυρούλα

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2008, Πεκίνο 8η Ολυμπιακή θέση

Αρώνης Αντώνιος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1984, Λος Αντζελες 8η Ολυμπιακή θέση

Ασημάκη Αλεξάνδρα

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2008, Πεκίνο 8η Ολυμπιακή θέση

Ασιλιάν Δήμητρα

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα Αργυρό μετάλλιο

Αφρουδάκης Γιώργος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1996, Ατλάντα (6ος) 2004, Αθήνα (4ος) 4η Ολυμπιακή θέση

Αφρουδάκης Χρήστος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004 Αθήνα, 2008 Πεκίνο, 2016 Ρίο 4η, 6η και 7η Ολυμπιακή θέση

Βλαχόπουλος Αγγελος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2016, Ρίο 6η Ολυμπιακή θέση

Βλοντάκης Αντώνης

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα 4η Ολυμπιακή θέση

Βολτυράκης Γεράσιμος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1996, Ατλάντα 6η Ολυμπιακή θέση

Βόσσος Ιωάννης

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1984, Λος Αντζελες 8η Ολυμπιακή θέση

Γαλανόπουλος Στέφανος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2016, Ρίο 6η Ολυμπιακή θέση

Γεννηδούνιας Κωνσταντίνος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2016, Ρίο 6η Ολυμπιακή θέση

Γερόλυμου Αγγελική

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2008, Πεκίνο 8η Ολυμπιακή θέση

Γεωργαράς Συμεών

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1996, Ατλάντα 6η Ολυμπιακή θέση

Γιαννόπουλος Κυριάκος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1984, Λος Αντζελες 8η Ολυμπιακή θέση

Γιαννόπουλος Σταύρος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1984, Λος Αντζελες 8η Ολυμπιακή θέση

Γούνας Αλέξανδρος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2016, Ρίο 6η Ολυμπιακή θέση

Γούνας Ανδρέας

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1984, Λος Αντζελες 8η Ολυμπιακή θέση

Δελάκας Ευάγγελος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2016, Ρίο 6η Ολυμπιακή θέση

Δεληγιάννης Νικόλαος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2000 Σίδνεϋ, 2004 Αθήνα, 2008 Πεκίνο, 2012 Λονδίνο 4η Ολυμπιακή θέση

Δερβισης Γεώργιος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2016, Ρίο 6η Ολυμπιακή θέση

Ελληνάκη Γεωργία

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα Αργυρό μετάλλιο

Θεοδωρόπουλος Αργύρης

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004 Αθήνα, 2008 Πεκίνο 4η και 7η Ολυμπιακή θέση

Θωμάκος Γιάννης

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα 4η Ολυμπιακή θέση

Ιωσηφίδου Σοφία

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2008, Πεκίνο 8η Ολυμπιακή θέση

Καϊάφας Φίλιππος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1996, Ατλάντα 6η Ολυμπιακή θέση

Καλακώνας Θεόδωρος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1996, Ατλάντα (6ος) 2004, Αθήνα (4ος) 4η Ολυμπιακή θέση

Καπράλος Σπύρος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1984, Λος Άντζελες 8η Ολυμπιακή θέση

Καραγιάννη Ευτυχία

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα Αργυρό μετάλλιο

Καραπατάκη Αγγελική (Μέλος ΔΣ)

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα Αργυρό μετάλλιο

Κεφαλογιάννης Αριστείδης

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1984, Λος Αντζελες 8η Ολυμπιακή θέση

Κοζομπόλη Σταυρούλα (Πρόεδρος)

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα Αργυρό μετάλλιο

Κοκκινάκης Κώστας

Υδατοσφαίριση
2008, Πεκίνο 7η Ολυμπιακή θέση

Κολόμβος Χριστόδουλος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2016, Ρίο 6η Ολυμπιακή θέση

Λαρά Γεωργία

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα Αργυρό μετάλλιο

Λιόση Κυριακή

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα Αργυρό μετάλλιο

Λοράντος Θεόδωρος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1996, Ατλάντα 6η Ολυμπιακή θέση

Λούδης Κων/νος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1996, Ατλάντα (6ος) 2004, Αθήνα (4ος) 4η Ολυμπιακή θέση

Μάζης Δημήτριος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα 4η Ολυμπιακή θέση

Μαυρωτάς Γεώργιος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1984 Λος Άντζελες, 1988 Σεούλ, 1992 Μπαρτσελώνα, 1996 Ατλάντα, 2000 Σίδνεϋ 6η Ολυμπιακή θέση

Μελιδώνη Αντιόπη

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα Αργυρό μετάλλιο

Μιτελούδης Δημήτρης

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2008, Πεκίνο 7η Ολυμπιακή θέση

Μουδάτσιος Ξενοφών

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1984, Λος Αντζελες 8η Ολυμπιακή θέση

Μουρίκης Κωνσταντίνος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2016, Ρίο 6η Ολυμπιακή θέση

Μυλωνάκη Ανθούλα

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα Αργυρό μετάλλιο

Μυλωνάκης Εμμανουήλ

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2008, Πεκίνο 2016, Ρίο 7η Ολυμπιακή θέση 6η Ολυμπιακή θέση

Μωραΐτη Αντωνία

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα Αργυρό μετάλλιο

Μωραϊτίδου Ευαγγελία (Αντιπρόεδρος)

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα Αργυρό μετάλλιο

Ντόσκας Γεώργιος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2008, Πεκίνο 7η Ολυμπιακή θέση

Οικονομοπούλου Αικατερίνη

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα Αργυρό μετάλλιο

Παπαναστασίου Αναστάσιος (γάτος)

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης

Παπαναστασίου Αναστάσιος (πιλότος)

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1996, Ατλάντα 6η Ολυμπιακή θέση

Πάτρας Ευάγγελος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1996, Ατλάντα 6η Ολυμπιακή θέση

Ποντικέας Κυριάκος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2016, Ρίο 6η Ολυμπιακή θέση

Ρέππας Γεώργιος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα 4η Ολυμπιακή θέση

Ρουμπέση Αντιγόνη

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα Αργυρό μετάλλιο

Σάντα Στέφανος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα 4η Ολυμπιακή θέση

Σελετόπουλος Δημήτριος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1984, Λος Αντζελς 8η Ολυμπιακή θέση

Σιταρένιος Μάρκελος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1984, Λος Αντζελες 8η Ολυμπιακή θέση

Σταθάκης Σωτήριος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1984, Λος Αντζελες 8η Ολυμπιακή θέση

Σχίζας Αναστάσιος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2004, Αθήνα 4η Ολυμπιακή θέση

Τσουκαλά Χριστίνα

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2008, Πεκίνο 8η Ολυμπιακή θέση

Τσουρή Μαρία

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2008, Πεκίνο 8η Ολυμπιακή θέση

Φλέγκας Κων/νος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2016, Ρίο 6η Ολυμπιακή θέση

Φουντούλης Ιωάννης

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
2016, Ρίο 6η Ολυμπιακή θέση

Χατζηθεοδώρου Θεόδωρος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1996, Ατλάντα (6ος) 2004, Αθήνα (4ος) 4η Ολυμπιακή θέση

Χατζής Θωμάς

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1996, Ατλάντα 6η Ολυμπιακή θέση

Ψύχος Γεώργιος

Εθνική Ομάδα Υδατοσφαίρισης
1996, Ατλάντα 6η Ολυμπιακή θέση




Κολύμβηση

Αγγελοπούλου Βασιλική

Κολύμβηση
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση

Αντωνόπουλος Απόστολος

Κολύμβηση
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση

Γιαννιώτης Σπύρος

Κολύμβηση, 10.000μ. ανοιχτής θαλάσσης
Ρίο ντε Τζανέιρο 2016, 2η Ολυμπιακή θέση - Ασημένιο μετάλλιο

Ζήσιμος Ανδρέας

Κολύμβηση
8η Ολυμπιακή θέση

Κοκκώδης Γιάννης

Κολύμβηση, 400μ. μεικτής ατομικής
2004, Αθήνα 6η Ολυμπιακή θέση

Μαγγανάς Δημήτριος

Κολύμβηση
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση

Νιαγκουάρα Νέρι-Μάντεϋ

Κολύμβηση, 100μ. ελεύθερο
2004, Αθήνα 6η Ολυμπιακή θέση

Ξυλούρης Νίκος

4x200 ελεύθερο κολύμβηση
2004, Αθήνα 8η Ολυμπιακή θέση